Bursa Büyükşehir Belediyesi Projemiz Temmuz 2013'de Başladı

Bursa Büyükşehir Belediyesi sınırlarında tespit veya ihbar edilmiş olan sosyoekonomik yoksulluk ve yoksunluk içinde bulunan günlük yaşam faaliyetlerini tek başına sürdüremeyen hastalara; acil ve nakil ambulans ve tıbbi danışmanlık hizmetlerinin verilmesi amaçlanmaktadır. Bu hizmet kapsamında evde sağlık hizmetine ihtiyaç duyan hasta, yatalak, özürlü ve yaşlılara ulaşılarak hastaların yaşam kalitesi arttırılmış olacaktır.
 
Projenin Amacı

Maltepe Belediyesi sınırları içerisinde ikamet eden 65 yaş üstü bireylere tıbbi danışmanlı, acil ambulans ve nakil ambulansı hizmeti vererek, onların yaşam kalitelerini artırmakdır.
Projemiz ile tüm Maltepe'lilere telefonda tıbbi danışma hizmeti, acil yardım hizmeti, tibbi danışmanlık hizmeti ve TeleMed hizmetini sunarak tıbbi desteğe daha hızlı ve öncelikli ulaşmaları hedeflenmiştir.
Projenin Amacı

Beşiktaş Belediyesi belediye sınırları içerisinde ihtiyaç sahibi herkese ücretsiz "Tıbbi Danışma" ve "Ambulans" hizmeti veriyor.
Belediye sınırları içerisinde sağlık problemi yaşayan insanların ihtiyaç duydukları her an, kolay ulaşabilecekleri bir iletişim sistemiyle (444 44 55), konusunda deneyimli doktor ve acil tıbbi teknikerlerden (paramediklerden) oluşan tıbbi danışma ve çağrı merkezi ile kişilere koruyucu sağlık bilgileri ve tıbbi danışmanlık konusunda destek sunuyor.
     
 
Twitter da PaylaşGoogle a GönderArkadaşına Gönder      Copyright ©2013 Marmara Ambulans - Tüm hakları saklıdır.